Garanti Bankası Kredi Kartım Elime Ulaşmadı.

Buse Ö. |

7 hafta önce kredi kartı başvurusu yaptım ama Garanti Bankası'nın ve kuryenin ihmalkarlığı yüzünden aciliyetini belirtmeme rağmen kartım elime ulaşmadı. Bankanın bana vermiş olduğu kurye numarasını aradım aciliyetini belittim fakat 3 haftadır kurye beni şu gün kesin gelecek bugün kesin gelecek diyerek oyalıyor.

Bugün 4. haftaya girdi ama en geç pazartesiye elinizde denemesine rağmen kart hala elimde değil. Kartım gelse de mağduriyetimden dolayı kartımı iptal ettireceğim ve ailemin de Garanti Bankası'na olan hesaplarını kapatmalarını isteyeceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buse Ö.
  26 Mayıs
  01:20

  Firmanın çözüm süreci bile uğraştırıcı defalarca Garanti şubesine gidip bilgi verdiğim halde hala bilgilerim yanlış giriliyor ve tekrar uğraşmam gerekiyor ortada çözüm süreci olarak nitelendirilebilecek bir durum dahi yok

 • 20 Mayıs
  12:49

  Müşterimiz Buse Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş