11 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti Kesti.

5549 **** **** 6021 numaralı şahsıma ait kredi kartımdan ocak ayına ait ekstrede yer alan 69 TL'lik yıllık üyelik ücreti adı altında para kesintisi yapılmıştır. Haksız yere kesilen bu paranın kredi kartıma tekrar iade edilmesini talep ediyorum.

Deniz 109 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 17 Şubat 2014

    Çok sevgili T. Garanti Bankası A.Ş. yapmış olduğum şikayete dalga geçer gibi cevap verdi. Verdikleri şikayeti buradan paylaşıyorum. "Kredi kartlarımız, yaptığınız alışverişleri yaklaşık 1 ay sonra ödemenizi sağlayan ve bu süre için herhangi bir vade farkı yansıtılmayan güvenli ödeme araçlarıdır. Kredi kartlarımız, hayatınızı kolaylaştırıp hızlandırırken, taksitli alışveriş fırsatı sunuyor ve biriktirdiği bonuslarla bedava alışveriş, millerle ise bedava uçuş imkanı sağlıyorlar. Kredi kartınızla Bankamızın sunduğu asistan, otopark gibi birçok farklı hizmete de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Yüksek teknoloji ve nitelikli insan kaynağı ile sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışan bu sistem, kaçınılmaz bazı yatırımları da beraberinde getiriyor." Ayrıca bugün haklı müşteri hattını aradım onlara da ancak 17 dakika sonra ulaşabildim bu terbiyesizliktir. Telefonun diğer ucunda ki Gamze Hanıma durumu ilettim bana verdiği cevap dahada komikti. kesilen ücreti iade yapamayacağını ancak bunu bonus olarak verebileceklerini söyledi. Ama bonus vermelerinin bile kriterleri varmış. Bana dediler ki; kartınızı 1 sene iptal etmeme sözü verirsem 50 TL bonus yada 3 ay boyunca her ay 700 TL harcama yaparsam 75 TL bonus vereceklerini söylediler. Böyle komik bir durumla karşı karşıya kaldım. Garanti Bankası bırakın sorunumu çözmeyi birde dalga geçer gibi tarafıma cevap verdiler. Mesleğimden yada Kazancımdan dolayı bankalar sürekli kredi kartı gönderme çabasındalar ama hadi alışkanlığımız var diye garanti bankası kredi kartını kullanmaya devam ettim ama kullanmaz olaydım. Asistan hizmeti, otopark hizmeti falan filan abuk subuk hizmetlerden dolayı bankaya maliyetimiz varmış bu bedel o bedelmiş ayrıca bazı taksit yapmayan işletmelerde yaptığım harcamalarda garanti bankası direk mesaj attı bana işleminizi taksitlendirmek isterseniz şu şifreyi yazıp bilmem kaça gönderin ücret şu kadardır diye. Bu ücret harcamamın büyüklüğüne göre değişen miktarlarda idi. Ben zaten bu taksit işlemlerinin ücretini ödedim. Yani bana verdikleri hizmetin bedelini peşin peşin aldılar. Bu 69 TL neyin kesintisidir. Böyle bir terbiyesizlik yok. Bu duruma istinaden tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildirir en kısa zamanda da kredi kartımı iptal ettirip çevremde ki kişilerinde Garanti Bankasından uzak durmalarını söyleyeceğim. Bu yazıyı okuyan kullanıcılardan da ricam garanti bankasından uzak durmaları yönündedir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Deniz G.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön