10 Eylül 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti Alınıyor.

Doğuş Grubu çalışanı olduğumdan banka hesabı actirmak için Garanti şubesine gittigimde, kredi kartı çıkarmam konusunda bankadaki görevli ısrarcı olmuştu. Yıllık üyelik ücreti kesilmeyecek ise çıkartabileceğimi söylemişim ve böyle bir ücretin Doğuş Grubu çalışanı olduğum için kesinlikle kesilmeyeceğini söylemişti.

Kredi kartı çıkartılırken bu ücretin alınmayacağı teyit edilmiş olmasına rağmen yıllık üyelik ücreti adı altında kredi kartımdan 75 TL kesilmiştir. Bu ücretin en kısa sürede geri yatırılmasını talep ediyorum.

Böyle bir ücretin alınmayacağı ısrarla söylendiği halde hala ücret almaya devam ediliyor olması düşündürücü.

Gamze 41 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Gamze M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön