09 Şubat 2016

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli Pazarlığı!

Uzun süredir Garanti Bonus kredi kartı kullanmaktayım. Kart ödemelerimin tamamı her ay düzenli olarak yapmaktayım. Ödemelerini zamanında yapan iyi bir müşteri olmama rağmen banka hesabımdan yıllık üyelik bedeli olarak 82.5 TL kesmiştir. İadesi için bankayı aradığımda ise ilk aramamda 55 TL'sinin Bonus olarak geri yüklenebileceğini, ikinci aramamda ise sadece 25 TL'sinin Bonus olarak yüklenebileceği gibi dalga geçer şekilde tekliflerle karşılaştım.

Ödemeyi yapmamak kartımı kapatmak istediğimde ise ödemeyi yapmak zorunda olduğum şeklinde bir durumla karşı karşıya kaldım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Şeniz 27 Okunma

Cevaplar

  • Şeniz09 Şubat 2016

    Şikayetimle ilgili olarak haklı müşteri hattından aradım, hiçbir şekilde çözüm sunmadan kredi kartı nedir, ne amaçla kullanılır gibi komik bilgilendirmeler yapıldı. Müşteri olarak çözüme ihtiyacımız var, çözüm olmadıktan sonra bu şekilde aramalar hiçbir işe yaramamaktadır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. Şeniz B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön