13 Mayıs 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli Kesti.

Çektiğim krediler, yaptırdığım sigortalar, her ay istisnasız aktif bir şekilde kullandığım kredi kartımla birlikte yıllardır memnuniyetle ve aktif olarak çalıştığım Garanti Bankası nedense müşteri memnuniyetini gözetmeksizin her yıl kredi kartı yıllık üyelik bedeli kesmektedir. Bu bedel farklı kişiler tarafından yapılan itirazlar sonucunda iade edilmiştir.

Ancak müşteri hizmetlerine bağlanmak ayrıca beni yormakta ve sıkmaktadır. Kullandığım ürünlerin ve aylık kredi kartı kullanımlarımın incelenerek alınan bu bedelin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi halde tüm ürünlerinizi iptal ettirmek durumunda kalacağım.

Ahmet 159 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Müşterimiz Ahmet A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön