21 Nisan 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli Kesti.

Garanti Bankasından Bonus kredi kartı sahibiyim. Kartım henüz yeni geldi ve ilk ekstre de Yıllık Üyelik Ücreti adı altında hesabıma yansıtılan ücret bulunmakta Müşteri Hizmetlerini aradığımda iptal edilemeyeceğini ve iade sağlanmayacağını bildirdi.

Ayrıca Kredi Kartıma da 12. ay da 69,00 TL Kart ücreti yansıtacaklarını bildirdiler. Kesilen ücretin kartıma tekrar iadesini ve 12. ay da kart ücretinin yansımasını istemiyorum . Bu konu ile ilgili tarafıma bir an evvel bilgi verilmesini gerekirse Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı bildiririm.

Naciye 152 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Nisan 2014

    Müşterimiz Naciye Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön