31 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli Kesti.

27.01.2014 Tarihli ekstremde Yıllık Üyelik Bedeli olarak 69,00.-TL gördüm ve iptalini talep ettim 40,00.-TL bonus olarak geri yükleyeceklerini ilettiler kabul etmedim ve hemen kart iptaline başvurdum. bununla birlikte Garanti Bireysel Emekliliğimi iptaline başvurdum. Vadelide bulunan paramıda emeklilikle birlikte kart ücreti kesmeyecek bir bankaya taşıyacağım.

Hiç bir şekilde iade alamayacağımı söylediler. Ayrıca çeşitli yollarla borca sokmaya çalışıyorlar üstüne üstlük. Aktif bir bonus kart kullanıcısıydım ve hep ekstre borcunu öderim bu ayda tüm limiti kullandım 69,00-TL kart ücreti çekerek bakiyemi eksiye düşürmüşler bununla ilgilide faiz ödemek durumunda kalacağım bu bir haksızlık.

Ertan 90 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz Ertan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön