14 Kasım 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli İptali!

Yıllardır düzenli olarak Bonus Platinum ve Bonus American kredi kartı kullanıcısıyım. Bu kartlarla sürekli harcamalar yapmakta ve kullanmaktayım. Aylık harcamam ortalama 2-3 bin civarında olmaktadır. Üstelik 2 adet de otomatik ödeme talimatım bulunmaktadır.

Bunlara rağmen yıllık üyelik bedeli adı altında Bonus Platinum karta 97 TL American Bonus kartına da 23 TL olmak üzere toplamda 120 TL üyelik bedeli çıkmış bulunuyor. Bu kadar harcamaların ve ödemelerin karşılığı bu olmasa gerek. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum. Bu bedeller iptal edilmezse hemen kartlarımı iptal ettirip tüketici mahkemesine başvuracağım.

Osman 59 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Osman S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön