12 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor!

Yıllık Üyelik Bedeli. 79 tl karşılığında bana Garanti Bonus ne tür hizmet veriyor ? Telefon ile arayıp bunun iptalini istediğimde bana 20 tl bonus vereceklerini söylüyor. En kısa sürede kartın iptali için şubeye başvuracağım. Şubede de başıma gelecekleri biliyorum. İptal ettirmemek için türlü bahaneler sunacaklar. İnsanları saf yerine koyup yerse mantığını bırakacaklar artık. Ben artık kredi kart Yıllık Üyelik Bedeli ödemek istemiyorum.

Mutlu 78 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu17 Şubat 2014

    Bir haftadır konu ile dönüş yapılmadı. Dönüş yapılacağınıda sanmıyorum. Ne telefon ile nede e posta olarak dönüş yapılmadı. Kurumsal Bankacılık bumudur?.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Mutlu Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön