Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücreti Dayatması!

Utku Ö. |

Sıkı bir Garanti Bankası müşterisiyim ama bugün yaşadığım bu durumu paylaşmadan edemedim. Baştan ifade etmek istiyorum ödediğimiz her ücretin karşılığını alıyoruz. Maksadım şaşkınlığımı paylaşmak ve mağduriyetimi yasal olarak gidermek. Şimdi konuya geçiyorum.

Geçen sene Garanti Bonus Plus kartımın yıllık kart ücretini, bir yıl kart kapatmama taahhüdü şartıyla iade etmişlerdi. Bu ay yine kart ücreti yansıdı.

Ben de yine aradım:
+ 80 TL yıllık kart ücretiniz görünüyor ancak bunu iade etmek gibi bir opsiyon yok. Yalnızca sistem size 20 TL Bonus teklif ediyor.
- Kartımı kapatmak istiyorum.
+ Siz bilirsiniz ama 11. ayda taahhüt vermişsiniz. Ceza yansıyacak.
- Tamam. Elimi kolumu bağladınız...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Utku Ö.
  01 Kasım
  20:54

  20 lira için 10 yıllık müşterisini kaybetmeyi göze alan bankam adına üzüldüm yalnızca. Kartımı kapatmak için ayın 8\'ini beklemekten başka çare bırakmadıkları için de ayrıca teşekkürler.

 • 20 Ekim
  12:05

  Müşterimiz Utku Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş