23 Haziran 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücreti Alıyor.

Bankanızda olan 40*****10 no'lu kredi kartıma 69 TL'lik yıllık ücret bedeli yansıtılmıştır. Yeni çıkan yasaya göre bir daha alınmayacaktı bu ücret. Siz neye istinaden hala alıyorsunuz bu ücreti? Her sene bu yüzden sizi arayıp şikayet etmekten yoruldum. Bu ücretin iadesini istemekteyim. Aksi halde tüketici hakem heyetine başvuracağım. Kartımıda iptal edeceğim. Bu yüzden tekrar sizi aramak istemiyorum. Bıktım artık sizi aramaktan. Bununla ilgili acil geri dönüş ve ücretin iptalini istemekteyim. Yada ücretle birlikte kartımı da iptal edin. Bu nedir ya her sene aynı işlemler.

Sevda 199 Okunma

Cevaplar

  • Sevda24 Haziran 2014

    Hala bir dönüş olmadı. Bu nedir ya her sene aynı işlemler.Diğer bankalarda her sene bu sorunu yaşamıyorum.Arkadaşımında garanti bankasında sadece kredi kartı var ve ondan ücret alınmıyor.Ayrımcılık mı yapıyorsunuz?Yoksa rastgele mi ücret alıyorsunuz?

  • Sevda23 Haziran 2014

    hala herhangi bir geri dönüş olmadı...sadece ıvr sisteminiz aradı ve bunca şeye rağmen kredi kartı limiti için aranmışım..

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Haziran 2014

    Müşterimiz Sevda K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön