05 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücreti Alıyor

Bankanız nezdinde Garanti Bankası Bonus ve Vadesiz Mevduat hesabı müşterisiyim. Kartımı aktif olarak kullanmakta ve mevduatımı faizsiz hesapta tutmaktayım. Otomatik ödeme talimatları ve EFT'lerim bulunmakta. Aylık olarak kredi kartmı kullanmaktayım ve öyle sizin kestiğiniz 69 TL'nin çok çok üzerinde rakamlarda.

Müşteri Hizmetleri yetkililerinizin yıllık ücret iptali talebime karşı tavırları nedeniyle kredi kartımı provizyona hemen kapattırdım. Şartsız olarak üyelik ücretimin iptalinin gerçekleşmemesi durumunda mevduatımı da bankanızdan alıp artık bankanızla çalışmayacağımı bu vesile ile bildiririm.

Taner 79 Okunma

Cevaplar

  • Taner09 Şubat 2014

    4 gündür arayan soran yok demekki memnun olmamı gerektirecek bir durum da yok ortada

  • Taner05 Şubat 2014

    Ürün hizmetleriniz ile ilgili görüş öneri ve talebimi Müşteri hizmetleri yetkilinize bildirdim. Kendisi bu konuda şikayet talebi açamayacağını belirtti!!! Biz müşterileri ne sanıyorsunuz bilmiyorum ama ben sizi nereden arayacağımı biliyorum. Siz lütfen çözümünüzü bildirin bırakın bu laf kalabalıklarını!!!

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Taner K.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön