12 Ekim 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücreti 86 TL Yansıtıldı!

Garanti Bankası'nın 11 yıllık müşterisiyim. Kredi kartımın Ekim ayı hesap ekstresinde yıllık üyelik bedeli altında 86 TL ücret yansıtılmış olduğunu gördüm. Müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmemde 20 TL Bonus teklif edildi. Ben ekstreye yansıtılan 86 TL ücretin iptalini talep ediyorum. Aksi takdirde 11 yıldır aktif olarak kullandığım kredi kartımı kapattıracağım.

Zekeriya 27 Okunma

Cevaplar

  • Zekeriya12 Ekim 2015

    Haklı müşteri hattından arandım. Kredi kartı ücretlerinin iadesinin söz konusu olmadığı söylendi. Bende bu ücretin iade edilenlerin olduğunu söylediğimde kendilerinin ellerinde bir şey olmadığını, yasal yollara başvurabileceğim söylendi. Bende kredi kartımı kapattıracağımı söyledim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Zekeriya T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön