Tc Hayriye S. Teşekkür Mesajı

Gecikmeli olsa da teşekkür etmek istiyorum. Şikayetim var ın uyarısı sonrası banka ilgilendi ve o sene için bir odesme sağlandı. Kolay gelsin.

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücret/Aidat!

Tc Hayriye S. |

Uzun yıllar Garanti Bankası müşterisiyim. Kredi kartlarını kullanmaktayım. Her sene kredi kart aidatı ödedim. Tüm bankalarda aidat kaldırıldı. Ben de 2 yıldır aidat hesabıma yüklendiğinde telefon edip iptalini yaptırdım. Geçen sene iptal etmediler bir miktar Bonus yüklediler. Bu sene de hayli yüksek bir miktarı hesabıma yazmışlar. Banka ile konuştuğumda hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Yıllardır çalıştığım bankanın kartını iade edecek hesabımı iptal ettireceğim. Garanti Bankası haksızlık yapıyor. Taksitli satış işlemlerinde zaten taksitli fiyat uygulanıyor bu kart ücreti neyin karşılığı? Şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Hayriye S.
  20 Ekim
  17:40

  Gecikmeli olsa da teşekkür etmek istiyorum. Şikayetim var ın uyarısı sonrası banka ilgilendi ve o sene için bir odesme sağlandı. Kolay gelsin.

 • 31 Mart
  09:23

  Müşterimiz Sn. Hayriye S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş