Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücret Yansıması!

Makbule U. |

Yıllık 75 TL Kart ücretini fazla buldum ve iadesini talep ettim. Uzun yıllar müşterisi olduğum bankadan memnuniyet adına işlem yapılmadı. Kart ücreti olmayan diğer bankaları tercih etmeyip uzun yıllar müşterisi olduğum bankada devam etmek istedim yıllardır. Fakat Garanti Bankası müşterileri adına fark yaratan bir adım sergilemedi. Bundan sonra yollarımı ayırma istiyorum bu bankayla.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  10:13

  Müşterimiz Sn. Makbule U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş

 • Makbule U.
  22 Haziran
  12:08

  Yıllık 75 TL Kart ücretini fazla buldum ve iadesini talep ettim. Uzun yıllar müşterisi olduğum bankadan memnuniyet adına işlem yapılmadı. Kart ücreti olmayan diğer bankaları tercih etmeyip uzun yıllar müşterisi olduğum bankada devam etmek istedim yıllardır. Fakat Garanti Bankası müşterileri adına fark yaratan bir adım sergilemedi. Bundan sonra yollarımı ayırma istiyorum bu bankayla