10 Aralık 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Kullanım Aidatı.

Uzun bir süredir memnuniyetle kullandığımız kredi kartımıza tayinimiz çıkması nedeniyle banka değiştirmemiz sonucu bir ay bile kullanmadan yıllık aidat ücreti yansıtıldı. Garanti haklı müşteri hattından yaptığımız görüşmelerde 1 yıl kalma sözümüze 40 TL bonus verebileceklerini söylediler.

Ayrı yıllık kullanım ücretini aylara bölmeden 1 gün bile kullanılsa peşin alacaklarını söylediler. Aklım almıyor. Garanti Bankası müşteri memnuniyetini düşünebiliyor musunuz? Bu yıllık aidat ücretinin geri iade edilip kartımı kapatmak istiyorum.

Süheyla 266 Okunma

Cevaplar

  • Süheyla17 Aralık 2014

    Geri dönüş yapılmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Süheyla D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön