17 Ağustos 2016

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Kart Ücretinde Eşitsizlik!

Eşimin kredi kartından ücret kesilmiş ve bu kart alırken söylenmiyor. Hadi bu her zaman yaptığınız oyun diyelim ki her zaman aynı tavrı sergiliyorsunuz. Daha sonra ücret kesilmiş ve ücretin talebini iade istediğimizde kabul edilmiyor. Bu ücret 22 Temmuz 2016 'da kesilmiş. Çevremizdeki iki kişi böyle bir para kesildiğinde iadesini talep etmişler ve 82.5 TL'nin, 55 TL'si iade edilmiş. Ama biz şimdi iade istediğimizde 25 TL önerdiler. Resmen haksızlık ve eşitsizliktir bu!

Biz hem aktif kart kullanalım, hem de eşitsizliğe maruz kalalım. Çevremizde garanti BES'e kayıt olacak kişiyi sırf bunu anlatarak vazgeçirdim bu vakitte. Daha demin yaşadıklarımı yazdım, her şey güncel olarak. Herkesi saf sanıp böyle davranırsanız boş işler bunlar. Bir adaletsizlik varsa bunun takipçisi olacağım ve adaletsizlik yapan firmayla ilgili tüm iletişimimi keseceğim.

Cem 45 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ağustos 2016

    Değerli müşterimiz, İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön