15 Nisan 2016

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti Kesti..

Bankanıza ait Bonus card kullanmaktayım, 11.04.2016 tarihinde yapılan 82.50 bakiyenin yıllık kart ücreti yansıdığını fark ettim. Karta iade edilmesi için Müşteri temsilcinize aradığımda '' Bonus yüklemesi yapıyoruz. '' İade gerçekleştiremiyoruz yanıtını aldım. Kart çıkartmaya gelindiğinde herhangi bir ücret alınmadığını, yansırsa iptal edileceğini söylüyorsunuz.

Resmen Tüketici Hakları ile uğraş öyle al der gibisiniz! Gerekli haklarımı yasal olarak arayacağım. Garanti Bankası'nın böyle bir müşteriye yaklaşımı olamamalı.

Cihan 167 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Cihan T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön