09 Temmuz 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı Yansıtmış.

Yaklaşık 4 yıldır sonu 3018 ile biten Garanti Bankası bonus kredi kartı kullanmaktayım. Haziran ayı ekstrem de 75 TL yıllık kart aidatı yansıtılmış. Geçen yıl da bu aidatın iptali için çok çaba sarf etmiştim fakat görüyorum ki değişen hiçbir şey olmamış ve yine aynı muamele ile karşı karşıyayım.

Ödemelerini düzenli yapan, aktif bir kart kullanıcısı olmama rağmen, düzensiz ödeme yapan kişiler ile aynı muameleye tabi tutulmak hiç hoş değil. Tutarın iptali için çağrı merkezini aradığımda ise 50 TL bonus puan yükleme teklifi yapılıyor. Bu aidat iptal edilmezse, kredi kartımı iptal ettirmek istiyorum ve bir daha da Garanti Bankası kartı kullanmayacağım. Sonuçta aidat almayan birçok kart var.

Zeynep 69 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Zeynep Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön