28 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesini İstiyorum!

Garanti Bankasına ait kredi kartıma aralık 2013 ayında Yıllık Üyelik Bedeli adı altında 59,00 TL. tutarında borç yansıtılmıştır. Bankanın müşteri hizmetlerine bu işlemin haksız kazanç olduğunu düşündüğümden e-posta ile kredi kartımı kullanıma kapatmalarını talep ettim.

Yaklaşık 5-6 defa mail gönderdim ve maillerime yine mail ile yeteri kadar açıklayıcı olmayan mailler ile cevap verildi, en sonunda lütfedip müşteri hizmetlerinden geri aradılar ve kartımı kullanıma kapadılar.

Şahsımdan haksız yere alındığını değerlendirildiğim bu tutarın yine Garanti Bankasındaki hesap numarama iade edilmesini istiyorum.

Selim 80 Okunma

Cevaplar

  • Selim05 Şubat 2014

    4 şubat 2014 te garanti bankası tarafından arandım hiç ummadığım bir cevap aldım. 6 aralık 2013 te fatura edilen borcumdan sonra 26 aralık 2013 te kartımı kapttım. buaradaki sürede kartımı kulanmasaymışım para iadesi yapabilirlermiş ancak kullandığım için yapamazlarmış ne alakaysa

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Selim Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön