Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatımın İadesini İstiyorum!

Oğuz K. |

Hamili bulunduğum 4268 86** **** 3011 no'lu Garanti Bonus kredi kartımdan 05.09.2014 son ödeme tarihli ekstrede yıllık üyelik bedeli adı altında 69,00 TL. talep edilmektedir. Söz konusu ücrete Yargıtay 13. Hukuk Dairesinin 2011/11579 Sayılı Kararı gereğince itiraz ediyorum. Her yıl aynı konu ile ilgili olarak Garanti Bankası'nı aramaktan bıktım. Bu tutarın tarafıma iade edilmemesi halinde Garanti Bankası ile ilgili tüm hesaplarımı ve kartlarımı kullanıma kapatacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz K.
  04 Eylül
  14:51

  Banka yetkilisi ile yaptığım görüşmede bana kartımı kullanmaz ve iptal talebinde bulunursam ancak o zaman yıllık aidatı iptal edebileceğinin söylenmesi üzerine söz konusu kartımı iptal ettirdim. Bakalım gelecek ayın ekstresinde ödemiş olduğum yıllık aidat ekstremden düşülmüş olacak mı? Yazık asgari aylık 2.000,00 TL.civarında kullanım yaptığım halde Garanti Bankası bir müşteri daha kaybetti...

 • 28 Ağustos
  13:25

  Müşterimiz Oğuz K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş