07 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatımı İade Etmiyor!

Garanti Bankası tarafıma iki defa yıllık kart aidatı kesmişti. Ben hemen telefon bankacılığını arayıp birini iptal ettirdim. Bir ay sonra başka bir konuda müşteri hizmetlerini aradığımda müşteri temsilcisi bana hem düzenli ödeme yaptığım için yıllık kart aidatının tarafıma iade olduğunu yanlışlıkla söyledi.

Muhtemelen mükerrer kesilen yılık kart bedelini gördü. Bende mademki oluyor neden iptal olmuyor dediğimde cevap veremedi ve bende bankaya olan güvenimin geri gelmesi adına iptal edilmesini istiyorum.

Aksi takdirde bankadaki kredi kartımı ve otomobil kredimi iptal ettirip tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım.

Tacettin 52 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Tacettin D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön