19 Kasım 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatı Kesti.

Çok uzun zamandır siz bankanız ile çalışmaktayım. (8) yıla yakın. Bütün bireysel kredilerimi mortgage (ev) kredilerimi bankanızdan kullandım ve hala bankanızı aktif olarak kullanmaktayım. Fakat ne hikmetse kanun çıkmasına rağmen hala benden yine 75 TL yıllık kredi kartı aidatı kesmişler.

Daha önce bankanızla bu konuya yakın bir konuda mahkemelik oldum ve 2 yılın sonunda kazandım. Şimdi de böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorum. Bu konuda kanunlara uyacağınıza eminim. Kesilen yıllık aidatımın tekrardan tarafıma iade edilmesini arz ederim.

Erdal 62 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Erdal P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön