Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatı Kesti.

Burak Ç. |

Garanti Bankası'ndan 250 TL limitli kart geldi. (öteki kart limitlerinden dolayı imiş) Kullanmaya başladığım ilk ay ekstrede 75 TL yıllık ücret göstermişler. Bankayı aradığımda sistemleri ilk önce 20 TL sonrasında 50 TL bonus para teklif edilerek kandırmaya çalışıyorlar. Sistem kademeli olarak pazarlık ediyor. (ki bende istedikleri ücret de 75 TL) Kartı iptal ettirsem de bu ücreti benden alacaklarmış.

Mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ç.
  10 Kasım
  16:23

  Garanti bankası tarafından arandım fakat konu hakkında hiçbir şey yapamayacaklarını ifade ettiler. Kartı ilk defa kullanıp 50 liralık harcama yapmışım ve ilk harcama da 75 TL aidat çıkartılmış. Bu mudur adalet anlayışı, bu mudur müşteri memnuniyeti. 50 lira harcama + 75 TL aidat=125 TL ekstre

  TEŞEKKÜRLER, garanti bankasi

 • 10 Kasım
  10:27

  Müşterimiz Sn. Burak Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş