Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatı Alıyor!

Orhan Y. |

Kasım ayı ekstremde 59 tl kart ücreti kesildiğini gördüm ve müşteri hizmetlerine itiraz ettim. Oradaki son işlem yetkilisi bana 40 tl bonus verebileceklerini söyledi ben kabul etmeyerek kredi kartımı iptal ettirdim.

1 hafta sonra Garanti Bankası müşteri hizmetleri beni aradı 13 yıllık müşterileri olduğumu böyle bir hata yaptıkları için özür diledi ve kredi kartıma 86 tl bonus yüklemesi yaptıklarını söyledi.

Bende hatadır deyip kabul ettim. 21 aralık 2013 tarihinde kartı kontrol ettim ve bonus yüklemesi olmadığını gördüm tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri benim konuşmama bile fırsat vermeyerek beni çıldırtmayı başardı ve bende kartımı tekrar iptal ettirdim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan Y.
  08 Temmuz
  12:29

  Teşekkür ler

 • Orhan Y.
  08 Temmuz
  12:27

  Magduriyetim banka tarafından giderilmiştir.

 • 27 Aralık
  10:00

  Müşterimiz Sn. Orhan Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş