07 Eylül 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatı Aldı!

Aylık ortalama 800 TL harcama yapılan kredi kartıma yıllık kart aidatı ücreti geleceği için daha gelmeden arayıp kapattırmak istedim. Daha sonra beni arayıp kasım ayında kartı kapattırsam dahi yıllık kart aidatı ücretinin geleceğini ifade ettiler.

Kart ücreti için aktif harcama yapan müşteriyi kaybetmek umurlarında olmadığı gibi, birde üzerine haksız bedel talep edilmektedir. Garanti Bankası'nın hak etmediği bu ücreti istememesini talep ediyorum. Banka olarak politikanız paramızı azaltmak değil, korumak olmalıdır.

Nurcan 60 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Nurcan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön