28 Haziran 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatı!

Ek kartı çıkartınca söz verdikleri bonusu vermedikleri gibi o ek kartada 30 TL yıllık kulanım ücreti eklemişler. Platinium kartımın için güç bela kredi kartı iptal aşamasına geldikten sonra yaptıkları iadeden sonra bir daha kesinti olmayacağı söylendi. Ama annem adına çıkarttığım karta kestikleri 30 TL ücretin iptali konusunda çağrı merkezindekiler yardımcı olamayacaklarını sistemin izin vermediğini söylediler.

Konuyla ilgili illa iptal için aradıktan sonra mı iade edeceksiniz dedim bir şey demediler. Kendi ve şirketteki arkadaşlarımın maaş hesabımı taşıtmıştım sırf Gs Bonus diye tutuyordum. Bugün maaşım yattığı anda 3 tane kredi kartımıda saniyesinde iptal ettireceğim. Garanti mi asla!

Firat 49 Okunma

Cevaplar

  • Firat 13 Ağustos 2013

    garanti bankası beni şaşırtmadı , bana bu şikayetle ilgili geri dönüş olmadı.Garantinin müşteri odaklı sistemi tam istedikleri gibi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Haziran 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön