27 Mayıs 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidatı!

Hiçbir yanıt alamayacağımdan emin olarak, daha önce defalarca Tüketici Hakem Heyeti kararıyla yansıtılan yıllık kredi kartı aidatlarımı geri aldım. Gerçekten çok kötü bir banka ile karşı karşıyayız. Aidatları geri aldıktan sonra, kartı iptal ettirmek için her aradığımda, kartınızla ilgili "jest kart yazıyor, bundan böyle alınmayacak" demişlerdir.

Elbette gerçek dışı bilgi konusunda uzman oldukları için bu konu da doğru çıkmamıştır. Tüketici Yasasında ve ilgili yönetmelikte, "tüketicinin ücret iadesini alarak 15 gün içine ürünü kullanmaktan vazgeçebileceği" hükmü bulunmasına karşın, hukuk dışılık konusunda da uzman bir banka olarak bu kurala da uymamışlardır.

Ufuk 188 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk03 Haziran 2015

    Tahmin edileceği üzere her hangi olumlu bir gelişme olmadı. Müşteri memnuniyetsizliği konusunda "başka bir arzunuz? " diye sormaya devam ediyorlar.

  • Ufuk27 Mayıs 2015

    Evet, arandım... Aranmasam da olurdu! Zira her zamanki müşteri memnuniyetsizliğini devam ettirme tavrınızı sürdürüyorsunuz. Hakkınız olmayan bir kesintiyi yapmayı da... .

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Ufuk B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön