11 Aralık 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti Alıyor.

09.12.2014 tarihinde kartıma 89 TL idi. Yıllık ücret yansımış. Bu ücretin tarafıma geri ödenmesi hakkında aramama rağmen ücretin bir kısmının ödeneceğini söylediler. Sanki kredi kartınızı kapatın der gibi bir tavır takındılar. Bu paranın ödenmesini istiyorum. Ödenmezse kesinlikle kartımı iptal ettireceğim. 89 TL neymiş bu kadar para alınır mı?

Latif 1.574 Okunma

Cevaplar

  • Latif14 Aralık 2014

    Hiç bir çözüm bulamadılar.Kartınızı iptal ettirin diye bir tavır takındılar.Sırf burda şikayetim var diye aradılar.Çözüm bulmak için değil.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Latif G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön