29 Eylül 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidat Bedeli İadesi!

Uzun zamandır Garanti Bankası kartlarını kullanıyorum, her ay da ödemelerimi düzenli yapıyorum. Fakat her yıl kredi kartı aidatı adı altında bizlerden 75 TL ücret tahsil ediliyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda bunu iptal edemeyeceklerini, bu 75 TL'sinin 40 TL'sini bonus olarak karta geri yükleyebileceklerini geri kalan 35 TL'yi de ödemem gerektiğini söylüyorlar.

Bunun karşılığında da 1 yıl boyunca kartı kapatmamam gerektiğini bildiriyorlar. Kartı kapattığım takdirde verilen 40 TL bonusun benden yine tahsil edileceğini, bana borç olarak geri döneceğini ekliyorlar. Ben düzenli ödemelerimi yapan bir müşteri olarak bu 35 TL'nin de iadesini talep ediyorum.

Temel 47 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Temel Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön