08 Aralık 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidat Bedeli İade!

Kullanmış olduğum kredi kartımın 10 yıl geriye dönük kredi kartı üyelik bedelinin tarafıma geri iadesini talep ediyorum. Medya vasıtası duyduğum ve tanıdığım kişilerin bu bedeli bankanızdan tahsil ettiğini biliyorum. Kişiye özel işlem yapmayınız ve bu bedeli tarafıma iade ediniz. Kredi kartımı düzenli olarak kullanan bir müşterinizim.

Ayrıca 6 adet faturamda kartımda otomatik ödeme olarak tanımlı. Ödemelerimide düzenli olarak yapmaktayım. Bunları göze alarak iade işlemini talep ediyorum. Aksi takdirde hem kredi kartımı iptal edeceğim hem de tüketici hakem heyetine başvurarak bu bedeli sizden yasal yollardan talep edeceğim. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

Münir 198 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Münir Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön