17 Nisan 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidat Bedeli Alıyor!

Yıllardır Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı kullanıcısıyım. Ödemelerimi düzenli bir şekilde yapmaktayım ki her ay birkaç kez limitimin artırılabileceği konusunda aranmaktayım. Yıllık aidat bedeli almayan ve daha kazançlı olduğunu tespit ettiğim bir çok bankanın kredi kartı teklifleri olmasına rağmen alışkanlık diyerek bankanızla çalışmaya devam etmekteyim. Ancak yıllık aidat ücreti artık kart kullanımından bezdirdi. Her yıl aynı olayı yaşamak istemiyorum. Eğer hala kullanım ücreti kesilmeye devam edecek ve kesilen kullanım ücretinin iadesi yapılmayacaksa kartımın iptal edilmesini istiyorum.

Tuğba 382 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba17 Mart 2016

    Her yıl olduğu gibi bu yılda şikayetçi olduğum kart kullanım bedeli kart ödeme tutarına yansıtılmış. Kart kullanım aidatı olmayan bir karta geçmek istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Tuğba S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön