24 Mart 2016

Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırarak Taksitlendirilmesi!

Eşim kredi kartını yapılandırıp taksitlendirmişti fakat bir süre sonra elimizde nakit paramız olduğu için komple borcumuzu kapatmak istedik bankaya gittik müşteri hizmetlerini ardık bayağı bir uğraş verdikten sonra borcumuzu komple kapattık.

Müşteri hizmetlerini aradık artık bize kesinlikle bir borç gelmez değil mi kartı da kapattırıyoruz dedik borcunuzun tamamı kapatıldı dediler fakat üstünden 8 ay geçtikten sonra bize 750 lira yine borç çıkardılar.

Bizim nakit yatırdığımız parayı havuza atıp taksit taksit çekmişler nakit yatırdığımızı sisteme yansıtmamışlar. Biz parayı yatırdıktan sonra bir numarayı arayıp nakit yatırdığımızı söyleyecekmişiz fakat bankadaki hiçbir personel ve müşteri hizmetleri bize bu bilgiyi vermedi şimdi de parayı yatırmazsanız icrai işlem uygulanacak diye arayıp mesaj gönderip duruyorlar. Ses kayıtları dinlendiğinde haklı olduğumuz anlaşılacaktır.

Sibel 600 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Sibel F. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön