19 Haziran 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti Kesti.

10.06.2014 tarihinde Garanti Bankası 69 TL "Üyelik Ücreti" yansıtmış. Aylık 700 TL'nin altına düşmeyen harcamalarım ve düzenli ödemelerim varken, yansıtılan ücretin iadesini istiyorum. Bugün tüketici haklarına resmi olarak müracaat ettim. Haziran ayının sonuna kadar iade edilmezse "Bankayla olan gönül ilişkime son verip kartımı da iptal ettireceğim". Çünkü resmi olarak zaten bu parayı alacağım ve ben devlet memuruyum. Benim gibi müşteriye bu neden yapılır anlamış değilim. Şimdi Garanti Bankasına ben soruyorum ;

-Başka bir arzunuz?

Turgay 203 Okunma

Cevaplar

 • Turgay11 Haziran 2015

  9 Haziran 2015 tarihinde yani bu olayların yaşanmasından tam 1 yıl sonra 86 TL üyelik ücreti yansıtıldı. Yine bu ücreti alacağım ama bu kez sanırım kredi kartını iptal ettirmek zorunda kalacağım.

 • Turgay11 Eylül 2014

  Kredi kartını iptal ettirdikten 1 hafta sonra banka yetkisi aradı. 69 tl nin iadesini yaptı. Lütfen sizlerde aynı tepkiyi gösterin. Bankalar bizlere muhtaç!

 • Turgay09 Temmuz 2014

  Garanti Bankasına ait olan Bonus kredi kartımı iptal ettirdim. Ben size muhtaç değilim, siz bana muhtaçsınız! -Başka bir arzunuz? :))

 • Turgay25 Haziran 2014

  Garanti Bankası aradı, 50 TL bonus yükleme teklifi etti. 69 TL bonus yüklenmesini teklif ettim kabul etmedi. TEKRAR EDİYORUM 30 HAZİRAN 2014 TARİHİNE KADAR 69 TL Yİ BİR ŞEKİLDE İADE ETMEDİĞİNİZ TAKTİRDE BONUS KREDİ KARTIMI İPTAL ETTİRECEĞİM. 69 TLyi Tüketici hakları kanalıyla zaten iade edeceksiniz. Gelin şu parayı güzellikle iade edin ve 1 müşteri daha kaybetmeyin. Garanti Bankası size diyorum ; BAŞKA BİR ARZUNUZ? :))

 • Garanti Bankası Temsilcisi19 Haziran 2014

  Müşterimiz Turgay K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön