28 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti Kesiyor.

Yıllık üyelik bedeli altında kesilen tutar bu sene ocak ayı ekstreme 69 tl olarak yansıtılmış. Müşteri ilişkileri ile iletişime geçtiğimde 40 tl bonusu kartıma yükleyeceklerini geri kalan 29 tl'nin iade edilmeyeceğini söylediler, ben de kabul etmedim.

Bu davranışları ile Garanti Bankasını kınıyorum. Kesilen tutarın daha önceki yıllarda olduğu gibi tamamının ödenmesini istiyorum ben. Sürekli kullandığım bir karttı ama bu ücreti kestiniz ve iade etmiyorsunuz madem bu yıl üyeliğimin son yılı olacak. Böyle büyük bir bankanın rahatsız edici tavrı bıktırıyor insanı.

İdris 83 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Şubat 2014

    Müşterimiz İdris K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön