07 Eylül 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti İptal Edilmiyor.

Tarafıma gönderilen hesap cetvelinde 75 TL tutarında üyelik ücreti alınmıştır. Bu rakam tarafıma verilmiş olan kredi kartı limitinin %10'una yakın bir rakamdır. Müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğim telefon görüşmesinde hiçbir şekilde ücret iadesi hakkında yardımcı olunmamıştır. Tarafıma iletilen 1 yıllık söz halinde 40 TL bonus bakın dikkatinizi çekmek isterim ki bonus hediye ediyor.

Yani benim olan parayı sanki kibarlık yapmış da bana geri veriyor. Unutmadan arkadaşlar birde akıl veriyorlar, nasıl olsa bu ücreti tahsil ettik şuan kartınızı iptal etmeniz mantıksız kullanın siz onu diyor. Bu olay çözümsüz kalırsa tüketici hakem heyetine taşınacaktır.

Aytekin 48 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Aytekin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön