07 Nisan 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti Alıyor.

Mart ayı ekstremde 69,00 tl üyelik ücreti kesintisi yapılmış. 444 0 333'ü aradım ve iadesini istedim. Bana bu yıl iade yapılmadığını fakat bunun yerine 20 tl bonus yükleyeceklerini söylediler. Bonus yüklemesi neden 69 tl değilde 20 tl? Aradaki 49 tl nereye gidiyor?

Ayrıca farkettiğim başka bir nokta daha var! Müşteri temsilcileri kendi bireysel fikirlerine göre iade veya bonus nasıl yüklüyorlar? Bunun belli başlı bir prosedürü neden yok? Bazı müşterilere 20 tl, bazılarına 40 tl bonus iade ediliyor?

İkinci sorum benim kart kullanımım ve ödeme oranımın yüksekliği ortada iken, bu nasıl bir haksızlıktır? Ben kartıma yansıtılan 69,00 tl'nin en kısa sürede hesabıma geri iadesini istiyorum. Garanti Bankası'nı kınıyorum.

Erdem 107 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Nisan 2014

    Müşterimiz Erdem Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön