Garanti Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Kesildi.

Çağdaş S. |

2015 Nisan ayında kullanmış olduğum bireysel ihtiyaç kredisi ile birlikte istemediğim halde gönderilen garanti Bonus kredi kartımın üyelik aidatı olmayacağı belirtilmesine rağmen 83 TL üyelik aidatı tahsil edilmiştir. Müşteri hizmetlerini arayıp kart aidatımın iadesini istedim, kabul edilmedi, 55 TL puan yükleyelim dediler. Ben puan istemiyorum bu kartı zorla veriyorsunuz ve fazlasıyla kullanım faizi alıyorsunuz zaten bu kabul edilir değil. Kendi paramın iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağdaş S.
  08 Haziran
  16:17

  Şikayetvar.com'da sorunumu paylaşmamın sonucu Garanti Bankası tarafından arandım ve bu şikayeti bile fırsata çevirip kart aidatı olmayan garanti flex adında başka bir kart pazarlamaya çalıştılar. Paramı iade etmediler sorunum çözülmedi.

 • 06 Haziran
  09:00

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş