12 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Üyelik Aidatı Alıyor

Yaklaşık olarak 8 yıldır kullanmakta olduğum kredi kartıma 69 TL üyelik aidatı yansıtılmış olup tutarın iptali için müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede üyelik aidatına karşılık 40 TL bonus yüklenebileceğini başka türlü yardımcı olamayacakları yanıtını almış bulunmaktayım.

Yıllık üyelik aidatının haksız kazanç olduğunu düşünmekteyim ve tarafıma iadesini talep ediyorum. kredi kartı iptal talebimi görüşme esnasında ilettim. Banka nezdinde kullanmış olduğum başka hesaplarım da mevcut. En kısa zamanda bu hesaplarımın da iptalini sağlayacağım.

Elif 64 Okunma

Cevaplar

  • Elif25 Şubat 2014

    şikayetimle ilgili tarafıma henüz bir yanıt iletilmemiştir. bir hafta içerisinde olumlu ya da olumsuz bir yanıt iletilmemesi durumunda şikayetimi BDDK'ya ileteceğim. tşkr.

  • Elif19 Şubat 2014

    şikayetime ilişkin henüz herhangi bir çözüm üretilmemiştir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Elif Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön