19 Mart 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Taksit İptalimi Yapmıyor!

22/2/2013 tarihinde atasun optikten gözlük aldım ve kredi kartımdan 8 taksit olmak üzere ayda 81.25 olmak üzere kredi çektirdim ama numaralı gözlüğü 3 gün kullanamadım ve iade ettim. atasun optik kredi kartımdan 650 lira olan miktarı iade etti ve bana iade slibi verdi hesap kesim tarihim olan 11 martta iade olduğu halde ilk ödememi yaptım bankayla görüştüm.

Ben bu miktarı 8 ay ödeyecekmişim onlarda bana her defasında iade edeceklermiş bu nasıl iş anlayamadım ilk taksiti ödedim bunu neden iade edip nisanda bu işi bitirmiyorlar ben başka taksit yaptığımda bu iş iyice tuhaf bir hal alacak kimseye derdimi anlatamadım neden garanti bankası bize bu zulmü reva görüyor.

Ahmet 148 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 25 Mart 2013

    Yaklaşık bir hafta önce garantibankası kredi kartımla ilgili konu iptal edilen alışverişin iadesi ile ilgili malesef banka hiç bir şekilde ne bir düzeltme nede mantıklı bir açıklama yaptı resmen o iade yapılmayacak diyorlar ben neden 8 ay iade ettiğim bir şeyi ödeyeyim bu ne mantık bizim hiçmi bir şeye hakkımız yok müşteri ilişkilerini arıyorum başka cevap bunlardan başka kafamızı karıştırıp olayı kapatmaya çalışıyorlar resmen ben bu iadenin işleme alınıp ödemesinin iptalini istiyorum ben neden boşu boşuna ödeyeyim bu parayı lütfen mantıklı bir açıklama bekliyorum bize bankacı terimiyle deyil açıklayacı kelimelerle yaklaşsınlar lütfen.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön