22 Mayıs 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Son Ödeme Tarihi İstediğim Tarihe Ayarlanmıyor!

Şirketimiz olarak sizinle maaş anlaşması yapılmıştır. Maaşım her ayın 1 inde yatmaktadır. Kredi karı istem formu doldururken kredi kartı ödeme tarihini ayın ilk haftası yapılası ile ilgili form doldurmama rağmen ayın son günlerine kredi kartı ödemem yapıldığından son ödeme tarihini kaçırdığımı fark ettim.

Bonus kredi kartı son ödeme tarihi olarak formda belirtmeme rağmen neden maaşımdan önceki bir tarih, son ödeme tarihi olarak ayarlanmıştır. Haftalık bazda hesap kesimi belirlemek ne demektir. Ben ayın 3-4-5 i son ödeme tarihi olsun diyorum bu şekilde mümkün değil deniyor. Mağdurum.

Selami 427 Okunma

Cevaplar

  • Selami 26 Mayıs 2013

    Soruma cevap alamadım. Müşteri hüzmetleri ile zaten görüşme yapmıştım. Ben kredi kartı başvurumda ödemelerin ay başlarına ayarlwnması ile ilgili form doldurmama rağmen. Ay sonuna alınması sonucu alınan faizler ne olacak..

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön