12 Mart 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Şifresi Vermiyor!

Kredi kartı başvurusunda bulundum. Dakikalarca süren telefon konuşmasında anne kızlık soyadı ndan, t. c. Kimlik numarasına tüm bilgiler alındı. Kartlar geldi fakat şifre almak için arandığımda hiçbir bilgimin sistemlerde olmadığı söylendi. Bankayı aradım ama hiçbir şikayetimi işleme alınmadı. Tek yol bir şubeye gitmem olduğu söylendi.

Bana telefonda kredi kartı veriliyor ama kullanmak için şubeye gitmem gerekiyor. İptal edin
diyorum iptal da etmiyorlar. İsimden dolayı Şubeye gidemediğimi bildirmeme rağmen bana hala şubeye gidin diyerek sanki dalga geçiyorlar. Ben bankanın suçunu kendi işlerimi aksatıp gidermek zorunda değilim. Bu ihmalkarlık Garanti Bankası'na aittir ve giderilmesi gerekmektedir.

Emre 360 Okunma

Cevaplar

  • Emre13 Mart 2015

    Sonuç çok komik! Bir özür bile dilenmedi. Kartlarımı sonunda iptal ettirebildim. Çok şükür garanti müşterisi olmaktan kıl payı kurtuldum. Bu saçma ve saygısız bankacılık anlayışı için ne denilebilinir ki?

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Emre F. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön