26 Haziran 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Sigortasından Yararlanamıyorum.

3 seneden beri Garanti Bankası'nın Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Sigortası'nı ödemekteyim. Bana işveren tarafından işten çıkarıldığımda bu sigortadan o zaman yararlanacağım söylendi. İşveren tarafından işten çıkarıldım. Bankaya sigorta parasını almak için dilekçe yazdım. Fakat bana yararlanamayacağım söylendi.

Ben madem yararlanamayacaktım bu sigorta parasını neden benden aldılar? Sigortayı yararlanmak için yaptırdım. Bir daha bu bankayla kesinlikle çalışmayı düşünmüyorum. Tüm kartlarımı iptal ettireceğim. Mağduriyetimi gidermek istiyorum. Hakkımı yasal yollarla arayacağım.

Turhan 261 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Haziran 2014

    Müşterimiz Turhan O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön