31 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Masrafı Aldı.

bütün bankalarda bu masrafı kaldırdıkları halde bu bankada money kartta senelik kart masrafını kaldırmadıklarını söylüyorlar ve 70 tl kesinti yapıyorlar. zaten aylık 40 tl gibi bir faiz uyguluyorlar birde senelik masraf çıkartıyorlar.

Ben bu masrafı ödemek istemiyorum.haricen bu masrafı silmedikleri takdirde bu siteden seslenmek istiyorum bu bankadaki borcumu bitirip sizinle tekrar çalışmak istemediğimi duyurmak istiyorum. Benimle irtibata geçmez ve bu senelik masrafı kaldırmanızı acilen istiyorum. Yoksa internette bu kartın ve bankanın gereksiz masraf çıkarttığını yaymak zorunda kalacağım ve peşini bırakmayacağım.

Mustafa 95 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz Mustafa G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön