Garanti Bankası Kredi Kartı Link Kampanyasına Katıldığım Halde Katılmadığım Söylendi.

Mert Ö. |

6148239 müşteri numaralı Garanti Bankası müşterisiyim. 9 Aralık 2014 günü, link kampanyasına katıldım ve Facebook hesabıma bonus kartımı link ettim. Garanti Bankası teyit SMS'i attı ve 5 Ocak'a kadar Gold Teknoloji Marketleri'den yapacağım alışverişlerden %20 bonus kazanacağımı iletti. Hemen ardından 11 Aralık 2014 gününde Gold Teknoloji Marketleri den 800 liralık elektronik alışverişi yaptım ve 4440333'ü arayarak bunu teyit etmek istedim. Garip bir şekilde alo garanti yetkilisi kartımın kampanyaya katılmadığı bilgisini verdi. Bunun düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert Ö.
  16 Aralık
  20:59

  Merhaba,
  Bugün haklı müşteri hattında açtığım 45260363 numaralı mesaja
  "kampanya için linkleme işlemi yapılmadığı tespit edilmiş olup, talebinize olumlu yanıt verilememektedir." şeklinde yanıt aldım. Size elimdeki dökümanları ve çıktıları iletmek istiyorum. Bu kesinlikle bir haksızlıktır ve giderilmez ise hakem heyetine gideceğim. Bunun yanısıra tüm iş dışı garanti bankası kartlarımı ve hizmetlerini kapatacağım.
  Bilginize,
  Mert

 • 16 Aralık
  11:01

  Müşterimiz Sn. Mert Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş