Garanti Bankası Kredi Kartı Limitinin Arttırılmaması!

Serdar M. |

1 yıldan beri Garanti Bankası müşterisiyim. İlk kredi kartım geldiğinde limiti1100 TL aradan 1 ay geçti ne göreyim limit 600 düşmüş aradım cevap bulmak için kimseden net bir cevap alamadım. Neyse geçen zaman içinde defalarca limit arttırmak için her yolu denedim cevap veren bile olmadı. Dedim ki sonuçta SGK var kredi çekeyim 3.000-5.000 ona da onay vermedi. Düzenli ödemelerimi hep yaptım limit yetmediği için sürekli vadesiz hesabımdan kredi kartına gönderiyorum. En kısa zamanda tüm hesaplarımı kapatacağım başka bankayla çalışacağım. Bu kadar ilgisiz çözüm bulamayan banka görmedim.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar M.
  27 Ekim
  18:09

  Çok kisa zamanda dönüş yapıldı fakat her zaman olduğu gibi çare bulamadilar maaş bodrosunu şubeye göturmek gerekiyormuş ilginç olan şu kizaten kredi çekmeye gittigimde bunlar zaten vardi ayrıca benim SGK var isin özü garanti bankasiyla çalisilmaz en kisa zamanda tüm hesaplarimi kapatacagim

 • Serdar M.
  26 Ekim
  15:47

  Garanti bankası tarafından dönüş yapıldı 48 saat içinde degerlendirme sonucunda haber vericeklerini söylediler

 • 26 Ekim
  12:48

  Müşterimiz Sn. Serdar M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş