Garanti Bankası Kredi Kartı Limitimi Düşürdü.

Can A. |

Maaşlı bir çalışanım maaşım da bu bankaya yatmakta. Maaş Garanti Bankası'na yatıyor ya 2.900 lira limitli kredi kartı gönderildi bana. Tamam benimde ihtiyacım olursa kullanırım dedim. Kart geleli 1-1 buçuk ay oldu. İlk dönem borcunun tamamını daha ilk gününde ödedim hatta. İkinci dönem başlayalı daha 9 gün oldu.

Her neyse bugün bana haber bile vermeye tenezzül etmeden limitim 500 TL'ye indirilmiş. Hem de ihtiyaç duyduğum anda. Bankayı aradım risk değerlendirme birimi böyle karar vermiş dedi. Ben de bu işten birşey anlamadım. Maaşım belli ödeme durumum belli. İlk iş günü şubenizden maaş ve kredi kartı hesabımı iptal ettireceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can A.
  17 Ocak
  14:26

  İptal ettim kurtuldum Allah'a şükür. Garanti bankasının hiçbir bankacılık işlemlerini özellikle kredi kartı hizmetini tavsiye etmiyorum. Bir an önce bu bankayı kullanmayı bırakmanızı öneririm.

 • Can A.
  11 Nisan
  16:21

  garanti bankasının sorunun kaynağını nedenini söyleyebilecek bir hattı bir yetkilisi bulunmuyor bunu da öğrenmiş oldum. hem siteden hem 2 ayrı telefon numarasından ayrıca şubeden bu bana yapılanın nedenini açıklayabilecek bir baba yiğit çıkmadı. hep kemküm.
  3-5 çocuk toplanmış bankacılık oynuyor sanırsınız.
  sizi ciddiye alıp müşteriniz olanlara acıyorum. neyseki bana yüzünüzü erken gösterdiniz de ilişkimi kesiyorum.

 • Can A.
  11 Nisan
  13:26

  otomatik mesaj dışında cevap verseniz şaşıracağım yemin ederim

 • 11 Nisan
  09:43

  Müşterimiz Can A.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş