15 Mayıs 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Limitimi Arttırmıyorlar!

4 ay önce 3.000 tl olan kart limitimi kendi isteğim ile 500 tlye düşürdüm şimdi ise tekrar limitimi arttırmak istiyorum risk seviyemde bir sorun olmamasına rağmen kredi kartı limitim hala arttırılmadı sms, şube, müşteri hizmetleri, bankamatik her yolu denedim bir sorun yok rapor yazıyoruz dediler 1 ay geçti üstünden hala sonuç yok.

Metin 259 Okunma

Cevaplar

  • Metin 17 Mayıs 2013

    Merhaba, ben daha önce de birçok kez başvuru yaptım müşteri hizmetlerini aradım bir sorun yok şubemize gidin yaparlar dediler gittim şubeye 2 gün içinde olacağını söylediler olmadı tekrar müşteri hizmetlerini aradım rapor yazacaklarını söylediler. sonuç sıfır, benim gelir bilgilerim bugünden daha düşük iken 2.950 tl limit verdiniz şimdi gelirim öncekinden daha yüksek, kart limitim 500 tl şuan ve arttırmıyorsunuz. Benim gelir belgemi vermeme gerek yok zaten garanti bankasından yatmakta maaşım. Bu söylediklerimdende bi sonuç alamazsam iki kredi kartımı, eşimin üstüne hesap açtırdığım vadeli ve kendi adıma olan vadesiz hesaplarımı kapatıcam bilginize.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

  • Metin 15 Mayıs 2013

    Merhaba, ben sadece 14.05.2013'te değil daha önce de birçok kez başvuru yaptım müşteri hizmetlerini aradım bir sorun yok şubemize gidin yaparlar dediler gittim şubeye 2 gün içinde olacağını söylediler olmadı tekrar müşteri hizmetlerini aradım rapor yazacaklarını söylediler. sonuç sıfır, benim gelir bilgilerim bugünden daha düşük iken 2.950 tl limit verdiniz şimdi gelirim öncekinden daha yüksek, kart limitim 500 tl şuan ve arttırmıyorsunuz. Benim gelir belgemi vermeme gerek yok zaten garanti bankasından yatmakta maaşım. Bu söylediklerimdende bi sonuç alamazsam iki kredi kartımı, eşimin üstüne hesap açtırdığım vadeli ve kendi adıma olan vadesiz hesaplarımı kapatıcam bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön