Engin Y. Teşekkür Mesajı

Problemim hakkında oldukça ilgili davranıldığı için teşekkür ederim.

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Artışı Sorunu!

Engin Y. |

Maaş müşterisi olduğum Garanti Bankası'nın adıma çıkarttığı Bonus kredi kartı 0 TL limit ile tanımlanmış. Aylık net gelirimin 5000 TL olduğunu ve diğer bankalarda tanımlı tüm kartlarımın toplam limitinin 2800 TL olduğunu şubeye de internet şubesine de belirttiğim halde günlerdir kredi kartı limitimi arttırmayı başaramadım.

Şube SMS yolunu kullanın diyor, internet şubesi her seferinde "ek gelir belgesi getirin ya da diğer kart limitlerini düşürün diyor". Yani maaşımın 4 katına kadar limit tanımlayabileceğiniz karta neden günlerdir limit tanımlanmıyor anlayamadım. En son bu kanaldan umut bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin Y.
  18 Mayıs
  19:24

  Problemim hakkında oldukça ilgili davranıldığı için teşekkür ederim.

 • Engin Y.
  15 Mayıs
  19:39

  İlgili sorunum üzerine aynı gün hatta üç saat içinde benimle temas kuruldu ve problemin çözümü için birkaç farklı departmandan bilgi alınıp ilgili yerlerle bağlantıya geçildi. Problemim halledilip bana tekrar bilgi verildi. 3 gündür uğraştığım bu sorunu üç saatte çözen Garanti Bankası çalışanlarına teşekkür ederim.

 • 15 Mayıs
  13:27

  Müşterimiz Sn. Engin Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş