22 Ocak 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Artırımı Talebim Sonuçsuz Kaldı!

Yaklaşık 10 gün önce Garanti Bankası bankamatiğinden kredi kartı limit artırımında bulundum. Kredi kartı limitim şu anki aylık maaşımın yarısından daha düşük bir tutar. Yüksek tutarlı bir alım yapacağım için bu limit yeterli olmadı ve artırım talep ettim ancak aradan geçen zamana rağmen olumlu/olumsuz bir dönüş yapılmadı ve bu nedenle hala alım yapamadım.

Üstelik talep ettiğim limit tutarı mevcut aylık maaşımdan çok daha düşük bir tutar. Garanti kredi kartımı iptal ettirip maaş hesabımın olduğu bankadan kredi kartı alacağım.

Gülşen 74 Okunma

Cevaplar

  • Gülşen 23 Ocak 2014

    hala iletişime geçilmedi

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Gülşen K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön